Skip links

Zoznam tímov LR 2022

Štart. čísloMeno tímuBEHSKIALPFREERIDEBIKEKAJAK
1Rýchle šípyAndrej PaulenMatúš DankoMarek DidekMartin Imrich Valerian Remetei
2ASS Brno Extreme eFinanceMilan JanataDominik SádloViktor GaluškaMilan DamekPavel Srbecký
3LIHOTKA BOYSMartin ŠimkoĽudovít RežoĽudovít RežoPeter ČertíkFilip Duda
4SerotoninMarián TrégerAndrej ŠkovránJuraj KořinekMartin OlejarJozef Rusko
5ORECH Racing TeamMartin TomčíkAndrej TukaMarián HalčínRebeka TréfováPavol Husár
6HAPPY FEETMonika ChovanováPavol NovotnýEduard GrácikAleš ŠímaĽuboš Gottwald
7Šimonkove narodeninyMartin ŠtrbaTomáš DugátMatej SmekalDaniel DugátĽubomír Ľupták
8Fajo 1Matej KazárMarek BártaMichal MalákAdam ŽiaranPatrik Gajarský
9Fajo 2Lukáš FogašMiroslav LeitnerMarek HudáčekViliam TriznaMatej Petrík
10KOJOJanka CingelováMichal BenčajRoman CingelMatej PetranPeter Bilka
11IsometallJán JakubčiakJán BudzákIgor ĽudmaViktor TimkoDano Macek
12KECY teamRichard KrižanMarek ŠurínMichal LunterMarián JambrichJán Mihálik
13POHROMYMartin JuranJana TužinskáZuzana VojtekováDana RovňákováZuzana Žáková
14Rambo neprídeJuraj OndreasMarián DvoranDana AntolováMajkl VelnerEster Kaliska
15BPC VÍ ŤA ZIMichal KovářFedor LenďákLukáš LenďákTomáš NeupauerMatyáš Kořínek
16My z Hornej NitryBranislav ArbetKarol RichterIgor DadoRoman RichterMarek Pročka
17Starí mládenci a vlhký tínedžerRoman TrtekGabriel GallasPeter BudiskýRadko ŠinkoAndrej Maro
18Takie mladie valašky sťaby ucháMatúš HazuchaDaniel LajdaJakub MikulášMartin KubáňMatej Staroň
19Czech Outdoor eXtréme Team, BrnoZdeněk ČernýMarek MinářMilan ZáleskýRoman MorávekJiří Žák
20REVIVALJán AdamovičVladimir VeselenyiMiroslav TapferRadovan VojvodaLukáš Červinka
21SkaderukaskadenohaTomáš MalinaDavid KurucSlávka MacurákováJozef ŽiaranMartin Zolko
22CK MalachovTomáš KubišMiloš GalkoMarek KontraPavol MurínJán Němec
23Liptovskí tlakeriMarián  Sklenár Jason HarbachJana HarbachJakub  Harbach Ela  Kuchyňová 
24Tulikivi SVKPeter ŠtulrajterLukáš HorváthMartin MastelákJán ZávodnýFilip Bobák
25LMTC penzionSQUASHRichard HunaRobert HunaOliver VejčíkErik MihajloDavid Skubík
26Spod Malých Karpát mančaftPavol BrezovskýPeter MatejíkVlado KluvánekJakub NaňoPeter Smolinský
27SenioriMiroslav SzaboStanislav AndrascikJuraj SpankoMichal KocianMichal Zakarovsky
28SNPMartin KrivičkaMarcel BenkoKatarína LehotskáDaniel DudíkMiloš Kamenský
29Loko MakačiJuraj HrapkoJakub MalkoPeter GrosMário SedlačkoPeter Mizner
30Zlomené šípyJakub LukáčEva KubalováTomáš HanulaPeter PajorJuraj Kolesár
31OPIS Engineering TeamJán JaníčekIgor KováčMatej BeťkoMiroslav VeberLukáš Gajarský
32Koniferum TeamPeter MatalaJulius KisLukas BrndiarTomas TemiakPeter Kovacik
33ExpodomTomáš KaliskýVladimír JanečekMartin VretenárJuraj JančuškaMiroslav Damborský
34Hrdzava reťazDiana VasilovcikovaJozef SkladanýJiří KvasničkaLuboš ŠályMartina Ježová
35TO DO LiptovPeter KrálikMarek GolúchAndrej MedlaMichal JoklJuraj Králka
36MAZURKOJakub LuleyPavol HronskyPeter JurikKamil KaniscakJakub Durinda
37Riziko LavínyFilip MihálBohumír BušoAnežka DoležalováMarek ZváčJan Bouček
38El LatabárosPeter KelloMichal SalákMichal UrbanMatej KošeckýRichard Rumanský
39Endorfínové fretkyIvana HandanovičováKatarína KomorováPeter ĎuricaJán KorenekIvan Mikulič
40ZbojníciTerézia HanuskováAndrej HolubekAlexander HanuskaDominik GramantikJurij Rassochin
41Ruža medzi bodliakmiNIna VoskárováPeter PolóniPavol OškoLukáš MelekMiroslav Kořínek
42Freeride LMMartin BrkaJán SmitkaRastislav PaukovčekMiroslav DudaMiroslav Matejka
43SokolíciDaniel PreisachPeter PreisachPavol FronkJakub DeákPeter Grešš
44 Devínske snežienkyJozef GašpárekMarek ŠvantnerJaroMír ŽivnaAlexander RichterZuzana Balejová
45 ZA.DŽ.HA.DI.CHPeter ZávackýPeter DžuganViktor HalířPeter DičaIvan Chlebovec
46 Chrenoví banditiZuzana FilipováDaniela JakubíkováMartin JakubíkZuzana JakubíkováMartin Jakubík
47 MotáciZuzana RalbovskáIvan ZaťkuliakŠtefan MaderViktor VargaMatúš Balog
48 Jánošíková dužinaPeter WlachovskýMartin KorbeľSamuel StarinskýAlexander SedláčekFelix Krupa
49 SemeništiariMichal ŠevčíkMarcel IlliťMartin PetroTibor MestyanekJán Uhrík
50 HD DeresomPavel BetkoDusan BorsikPeter HúskaMichal PiatkaMichal Cibak
51 PRVÍ POSLEDNÍPeter HubinskýMarián StanislavMarek TrebuľaViliam ZajíčekJakub Španiel
52SL TEAMŠtefan KožuškaničMichal AlexikMario HutnikMichal PješčakVladimir Olejár
53LIPTOUSKIE DIEUKYVeronika VálekováAnna MatloňováMiriama KováčováViktória JaničinováErika Mrázová
54ČerpadláĽubo RedajRichard LackoBenjamin BraunMatúš KubákJán Malega
55 VýletníciIgor FlimelMarek ZaťkoJakub DudíkTomáš TholtZdenko Kupec
56MALOJAMartina EgryováMilena ČeslákováNikola ČorbováKatarína PepichováMargaréta Mudríková
57 WoodRockMarek BondraTereza ŠuligováMarián KočanJán PolačekJuraj Lisoň
58 LenTakTímPeter ŽakarovskýBoris BrajerJakub MojšAdam MarkoFranišek Kaniščák
59Rychle chrty a pomaly LemurJaroslav KapšoTomas GlajzaMonika RigociovaRene TkacTomas Lukacovic
60 Sportloving TeamGabriela BajjaniovaMária HlavatáPavol MiťkoVladimír MariakMartin Vlček
61ŠakaliMatej ValuchGabriel KňazeMatej MičiakŠtefan ŠtefinaMartin Medveď
62Totálne nasadenieMichaela KuchárikováNikola MaťkováMartina StaroňováJana DudováLucia Murzová
63SportbyTomáš GazdaricaJozef HlavčoMichal OškoLukáš NemčíkPeter Mráz

Zoznam jednotlivcov LR 2022

Štartovacie čísloŠtartovacie meno
1TULIKIVI
2Tomas
3Béňa
4Rišo
Štartovacie čísloŠtartovacie meno
5Tomáš Matera - KILPI RACING TEAM
6Andrej Čunovo
7Orech
8LiptovAdventure Filip
Štartovacie čísloŠtartovacie meno
9Pressburger
10Hajčo
11luky
12Tomáš
13Cengi
Štartovacie čísloŠtartovacie meno
14Jano DS
15P_Džej
16Martin Gašparik
17Kikuša
18Sašo Jakasport Academy