Skip links

Zoznam tímov LR 2023

Štart. čísloMeno tímuBIKESKIALPFREERIDEBEHKAJAK
1Freeride LM - Rýchle šípyJán HálikMatúš DankoMarek DidekAndrej PaulenValerián Remetei
2ASS Brno e Finance Sport teamMilan DamekDavid NovákViktor GaluškaMilan JanataPavel Srbecký
3SPORTBYŠimon  KlimčíkJozef Hlavčoxx xxLukáš  NemčíkPeter Mráz
4BaByZuzana VojtášováLucia ZacharováJana SýkorováKristina ResslováZuzana Vojtášová
5BPC VÍ-ŤA-ZIPavol NoskoFedor LendakLukáš LendakTomáš NeupauerMatyáš Kořínek
6Apreski ClubIveta BelkováAndrea ŠubiakováDaniela SmekalovaIvana HandanovičováLucia Hollá
7Šimonkove narodeninyDaniel DugatTomas DugatMatej SmekalMartin StrbaLubomir Luptak
8EBSAleš HajzlerMára SoučekMatouš BoreckýMartin SmetiprachDavid Hlaváček
9Takie mladie valašky sťaby ucháRadoslav LisýDaniel LajdaJakub MikulášMatúš HazuchaMatej Staroň
10TOTÁLNE NASADENIEJana DudováNikola MaťkováMartina StaroňováMichaela KuchárikováLucia Murzová
11Zlomene ŠípyPeter PajorEva KubalováTomáš HanulaJakub LukáčAndrej Maro
12Devínske snežienkyAdrián JankovičJozef GašpárekJaroMír ŽivnaMarek ŠvantnerZuzana Balejová
13SkaderukaskadenohaGabriel MalinaDavid KurucSlavka MacurakovaTomas MalinaMartin Zolko
14POHROMY z hotela JASNÁDana RovnakováJana TužinskáZuzana VojtekováVeronika TurayováZuzana Žáková
15KONIFERUM TEAMFilip BalciarPeter MatalaLukas BrndiarTomas TemiakPeter Kovacik
16ERNIMonika BranišováKatarína KučákováEma ZvaraMichal MolčányIvan Zvara
17KECY teamMarian JambrichTomas PetiMichal LunterRichard KrizanJan Mihalik
18Semeništiari Roland BekeMarcel IllitTibor MestyanekMichal SevcikJan Uhrik
19HrebenáciMartin VigašMartin SomoraBranko SomoraMarek DonovalPatrik Masaryk
20Východná divízia Ľubomír GregaFilip SklenárikAdam LučanBranislav LeškoMatej Vertaľ
21Hôrky teamMichal HonkoLukáš BelákPeter PajerchinJán JaníčekTomáš Mráz
22FyzioteamLenka GajancovaTereza ŠuligovaVladimira TatarkovaGabriela DudovaGabriela Dudova
23outdoorové princeznyMarkéta KubínováVeronika KočičkováVeronika KočičkováLenka KubínováBarbora Smutná
24Liptovskí tlakeriJakub HarbachJason HarbachJana HarbachBenjamin HarbachAdam Harbach
25EstrellasDana PavelovaSona FajtovaIvana MrazovaVeronika JamborovaKarolina Abrahamova
26PapľuhyPeter StromkoMichal SalákOto KanderaMartin TomčíkPavol Husár
27ZbojníciDominik GramantíkAndrej HolubekAlexander HanuskaJana ZvadováJurij Rossochin
28Páru tam hoďMiroslav MálekAdam SkálaOndřej JansaJosef TérLukáš Hrubý
29HAPPY FEETAleš ŠímaPavol NovotnýJozef ŠvaňaRobert MartynekLubos Gottwald
30Czech OutdooreXtréme Team,Lukáš ČápMarek MinářOndřej TrčkaFilip ZáveskýJiří Žák
31SokoliciJakub DeakPeter PreisachPavol FronkDaniel PreisachPeter Grešš
32Lihotka boyzLukáš GebrlínMiroslav RajčanĽudovít RežoMartin ŠimkoOndrej Dominik
33Liptovski MTSkariLubos FedurcoMatúš MorongaJuraj KostrošMarian SklenárLukáš Horváth
34CK MalachovPavol MurínMiloš GalkoMarek KontraJozef SchvarczJán Nemec
35SemeništiarkyLucia MelišováAlena PôbišováSoňa HavlikováSimona PetroMartin Petro
36Freeride LM - LatabárosJaroslav ProcházkaPeter HubkaMichal UrbanPeter KelloRichard Rumanský
37ČerpadláMatúš KubákRichard LackoBenjamin BraunĽubomír RedajJán Malega
38SerotoninMartin OlejarAndrej ŠkovranJuro KorinekMajo TregerJožo Rusko
39Ruža medzi bodliakmiLukáš MelekPeter PolóniPavol OškoNina VoskárováMiroslav Kořínek
40RekreantyPatrik HalamkaRenáta SolovicováPetra SolovicováKatarína MiznerováLukáš Schvantner
41Kamaráti do dažďaRoman KašparMartin HolasJuraj MundierLibor TrtekOndrej Hudeček
42HoroAkademie týmBarbora HančíkováKarel RejchrtJiří KratochvílPetra EliášováVeronika Jirasová
43Freeride LM AMartin BrkaMiroslav DudaJan SmitkaRastislav PaukovcekMiroslav Matejka
44SpodmalychkarpatMarian UvačekPeter MatejikVlado KluvanekMarian UvačekVlado Kluvanek
45Hermes - teamDaniel PinkaJán GrénerPeter SitárčikTomáš LepeškaFilip Bobák
46RekreantiMarek BalážLucia HatiarováBoris BalážPaulína TomkováDominik Pagáč
47Lemry Rene TkacRadka RybanskaMonika RigociovaJakub KiskaLukas Cervinka
48SnežienkyAlena JaníčekováSilvia BelákováJana ČendulováLenka HornakovaErika Mrázová
49TO DO Liptov teamMichal JoklMarek GolúchAndrej MedlaPeter KrálikJuraj Králka
50SrnečkyNikoleta MenyhartovaIgor Kečup LukášikMatúš PavlovičMartin KadlecMargaréta Mudríková
51HavrančekyJakub NanoMichal GabrizVladimir KluvanekZofia NanovaMatus Hujsa
52MAZURKOANDREJ JURIKPavol HronskyPeter JurikBoris RajniakKamil Kaniscak
53Riziko LavínyMarek ZváčBohumír BušoAnežka MihálováFilip MihálJan Bouček
54MTHIKERMartin ImrichAdriana MatulikovaMiriama KováčováViktor TómaJanko Hraško
55Prví posledníViliam ZajíčekMarián StanislavMarek TrebulaPeter HubinskýJakub Španiel
56OdpadlíciJozef ZeglenMartin KubáňAdam BrziakŠimon RakTomáš Kučera
57SenioriMichal KacianStanislav AndrascikJuraj SpankoMiroslav SzaboMichal Zakarovsky
58BKVSZFrantisek KaniscakMarcel BenkoKatarína LehotskáMartin KrivičkaFrantišek Kaniscak
59Štyri kozy, piaty capDana AntolováTereza  KaliskáZuzana  Ursínyová Majkl VelnerEster Kaliská
60Lepší názov ako minule Juraj JančuškaVladimír JanečekMartina VretenárTomáš KaliskýMiroslav Damborský

Zoznam dvojíc LR 2023

Štart. čísloMeno tímuPretekár 1Pretekár 2
1DoktorkyZuzana DaniskovaLucia Repová
2Korzická úderkaJaroslav HolečekTomáš Lukačovič

Zoznam jednotlivcov LR 2023

Štartovacie čísloŠtartovacie menoMeno a priezvisko
1MatúšMatúš Jurečka
2Tomáš HavelkaTomáš Havelka
3Jano DSJán Dobias
4BandiAndrej Antal
5MartinMartin Karpaty
6Czech Outdoor eXtréme TeamMilan Záleský
7ORECHRastislav Švihra
8PJPetr Janda
Štartovacie čísloŠtartovacie menoMeno a priezvisko
9Lukáš BuriánekLukáš Buriánek
10TULIKIVIMichal Weiss
11Tomáš SolovicTomáš Solovic
12ValoValentín Sočuvka
13BéňaJan Beneš
14Michal KovářMichal Kovář
15TomasTomas Kello